KLİNİLK YAYINLARI

ÇOĞULLARLA A’DAN Z’YE YAŞAM

Dr Gülnihal Şarman Çoğullarla A’dan Z’ye Yaşam başlıklı kitabında ikiz üçüz annelerine faydalı olacak tüm bilgileri 25 senelik deneyimleriyle harmanladı.  Çoğullara bakan herkeste bulunması gereken önemli bir kitap.

‘Her doğumla yeni bir anne ve baba doğar’ der insan bilimcisi Ashley Montagu.

BEBEĞİMİN BESLENME KİTABI

Dr Gülnihal Şarman’ın ek besinlere geçme konusunda verdiği önemli bilgiler  Bebeğimin Beslenme kitabında Sibel Güngör’ün  bebek mönülerine dönüşüyor.  5. Baskısı 2017’de gerçekleşen kitap bebeğin her öğününde annelerin ellerinden düşmüyor.

ZORLAYAN VE ZORLANAN ÇOCUKLAR

İnci Vural – İçinde bulunduğumuz çağ hızlı bir tempoda gelişiyor. Buna bağlı olarak, her şeyde olduğu gibi, çocuklara yaklaşımın da hızla değiştiğini görüyoruz.

BANA NE OLACAK ŞİMDİ?

Psikolog İnci Vural’ın kaleme aldığı Mutlu Büyüyorum serisi 4 ayrı konuyu işleyen 4 terapi-öykü kitabından oluşuyor. Bana Ne Olacak Şimdi kitabı annesiyle babası boşanan çocuklar için yazıldı!

NEREDEN ÇIKTI BU ÇOCUK

Uzman psikolog İnci Vural’ın kaleminden terapi niteliği taşıyan bu öykü, çocukların yeni doğan kardeşlerini kabullenmelerini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

İLKOKULUN İLK GÜNÜ

Psikolog İnci Vural´ın kaleme aldığı Mutlu Büyüyorum serisi 4 ayrı konuyu işleyen 4 terapi-öykü kitabından oluşuyor. İlkokulun İlk Günü, ilkokula başlayacak çocuklar için yazıldı!

UCUNDAN AZICIK

Psikolog İnci Vural´ın kaleme aldığı Mutlu Büyüyorum serisi 4 ayrı konuyu işleyen 4 terapi-öykü kitabından oluşuyor. Ucundan Azıcık kitabı, sünnet olmaya hazırlanan çocuklar için yazıldı!

SOS : OTİZM VE İLETİŞİM PROBLEMİ OLAN ÇOCUKLARIN EĞİTİMİ

Dokuzuncu ayda emeklemiş olmak, onbeşinci ayda birkaç küpü üstüste koymak, onsekizinci ayda birkaç kelime etmek gibi gelişim aşamaları, beynin bu işlevlerle lişkili bölgelerinin olgunlaşmasının işaretleridir. Bu işaretleri görmek, anne-babayı ve doktoru rahatlatır.